-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Lääne maakond, Haapsalu linn, Jõõdre küla, Poe tn 3
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

UUS HIND!

Müüa hoonestatud ärimaa suurusega 3236 m² Haapsalust 10 km kaugusel endises Ridala vallas Jõõdre külas.
Kinnistul olev hoone on amortiseerunud ja vajab kapitaalremonti. Ühte külge pidi on hoone ühendatud naaberkinnistul asuva COOP kauplusega.

Ehitisregistri andmetel on kinnistul asuva hoone nimetus kauplus-baar, esmane kasutusaasta 1984, ehitisealune pind 966 m², suletud netopind 632,70 m².
Hetkel puudub vesi, elekter ja kanalisatsioon (trassid arvatavasti amortiseerunud). Varem on hoones tegutsenud baar, söökla ja kauplus. Kogu sisustus on välja lammutatud. Hoone taga on piirdega sisehoov.

Elektriliitumise peakaitse oli varem 3×60 A. Kaablite seisukorda ei tea. Liitumispunkt tuleb korrastada, mis on eeldatavalt kulupõhine ja mille saab täpsustada, kui uus omanik teeb liitumistaotluse.

Olemas hoone plaan ja eksplikatsioon.

Läheduses Parila bussipeatus.

Hoone asub vaid mõnesaja meetri kaugusel aktiivselt kasutatavast Haapsalu – Laiküla maanteest. Haapsalusse 10km, Tallinna 101km ja Pärnusse 99km.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler