-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Posti tn 32
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pööning, avatud köök, pakettaknad, panipaik, kõrvalhoone, kinnine hoov, garderoob, köögimööbel, mööbli võimalus, uus elektrijuhtmestik, internet, sileplekk, boiler, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa Haapsalu kesklinnas hoonestatud kinnistu peatänava ääres, kus asub elamu ja kõrvalhooned. Elamus on 3 eraldi asuvat korterit, ei ole moodustatud korteriomandeid.

ELAMU
Elamul renoveeritud välisfassaad ja katus, paigaldatud Haapsalu Uksetehase puitpakettaknad, välisuks ja korterite välisuksed.
Suletud netopind kokku 198,5 m2

KORTERID
Krt nr 1, asub 1. korrusel.
Ruumilahendus: avatud elutuba-köök-esik, tuba, WC-duširuum.
Elutuba-köök-esik, WC-duširuum heas seisukorras, magamistoas viimistlus lõpetamata. Vahetatud elektrijuhtmestik ja torustik. Kütteks pliit ja õhksoojuspump, mis on heas seisukorras. Soe vesi elektriboileriga.
Siseviimistlus: põrandatel laminaat, laudis ja keraamiline plaat, seintel värv, WC-duširuumis keraamiline plaat, lagedel värv.
Krt nr 2, asub 1. korrusel.
Ruumilahendus: köök, 3 tuba, esik, WC-duširuum.
Heas seisukorras. Vahetatud elektrijuhtmestik ja torustik. Kütteks ahi ja pliit, mis on heas seisukorras. Soe vesi elektriboileriga.
Siseviimistlus: põrandatel laminaat, PVC kate ja keraamiline plaat, seintel tapeet, värv, WC-duširuumis keraamiline plaat, lagedel MTF viimistluspaneel.
Krt nr 3, asub 2. korrusel.
Ruumilahendus: esik-köök-söögituba, 2 tuba, garderoob, WC-duširuum.
Heas seisukorras. Vahetatud elektrijuhtmestik ja torustik. Kütteks ahi ja pliit, mis on heas seisukorras. Soe vesi elektriboileriga.
Siseviimistlus: põrandatel laudis, laminaat ja keraamiline plaat, seintel tapeet, värv, WC-duširuumis keraamiline plaat, lagedel MTF viimistluspaneel.

ELEKTER, VESI JA KANALISATSIOON:
Kogu elamul kehtiv liitumisleping, 3×20 A.
Elektrijuhtmestik vahetatud.
Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, torustik vahetatud.
Soe vesi 3 elektriboileri baasil.
Olemas Telia optiline kaabel.

KÕRVALHOONE JA HOOV
Lisaks elamule asub kinnistul 2 kuuri ja pesuköök, mis on võimalik ehitada saunaks.
Hoov hooldatud, uus puitaed, väravamootoriga värav.

LISAVÄÄRTUS
Kuna Haapsalu linna kehtivas üldplaneeringus asub kinnistu mitme funktsiooniga alal (uue üldplaneeringu järgi segahoonestusala SE) on võimalus kasutada elamut perspektiivselt erinevate kasutusotstarvetega.

ASUKOHT
Kinnistu kõrval kauplus, Haapsalu kaubanduskeskus u 200 m, bussipeatus ning Haapsalu vanalinn u 100 kaugusel.

Täpsem info telefonil+3725042164, Anti

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler