-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Lepa tn 8
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 17904

Lisainfo

Toad eraldi, kinnine hoov, köögimööbel, mööbli võimalus, uus elektrijuhtmestik, kaabel tv, internet, sileplekk, bassein, boiler, dušš, wc ja vannituba eraldi, vann, saun, paigaldatud.

Kirjeldus

Avaral kaunilt haljastatud krundil müüa kõigi mugavustega elumaja kõrvalhoonetega.

ELAMU
Hoone asub kõrgendikul, puudub liigvee oht. Maja kogupind on 270 m², millest köetavat pinda on 254 m², tube on 7, kolmes neist on kaminad.
I korrusel on, avar esik, suur elutuba, köök, magamistuba/kabinet, wc, soomesaun koos duširuumiga ning suur kuni 2,25 m sügav bassein ( bassein vajab remonti ja kütteseadmeid). Maja küljes kaks eraldi asuvat terrassi, kokku 54 m², vaatega siseõuele.
II korrusel avatud köögiga tuba Koos lõpuni viimistlemata rõdu lisatoaga (vaatega tänavale), kolm magamistuba, elutuba, kabinet, kodukino tuba, kaasaegne infrapuna saun (Infra saunas, 5 küttekeha, kahele inimesele; muusika võimalus nii sauna sisene kui ka sauna väline), avar puhas duširuum, suur mullivann mitmekülgsete võimalustega.
Koridorist aia poole avanev rõdu on 17 m².
III korrus on lõpuni välja ehitamata, seal paiknevad 2 tuba ja saal – pikkusega üle maja.
Elamul on kaks põrandaküttega põrandat (fuajee ja ülemise sauna põrandas), lisaks 2 võimsat õhksoojuspumpa, kaminad, puupliit. Elamul hiljuti vahetatud aknad. Maja soojustusele on pööratud suur rõhku ja hoone on soojust pidav. Küttearved ei ole suured, täpsem info kohapeal suheldes, saab esitada küttearveid. Hoonet pidevalt värskendatud ja hoitud heas seisukorras.

GARAAŽ-ABIHOONE
Garaaži esine parkla on sõiduteest eraldatud, kolmele autole. Kahe tõstuksega garaaž, on ette nähtud 2-le autole ning ruumi jääb ka muruniidukile ning muule tehnikale. Abihoone I korrusel on veel sisustatud töötuba. Garaaži põrand soojustatud, elektriküte, mille saab vajadusel sisse lülitada. Garaažist võimalik korralik töökoda aretada….
Garaaži teisel korrusel on 1 toa valmidus ning 35 m² suurune kasvuhoone/talveaed, garaaži alust pinda saab kasutada laoruumidena. Algselt mõeldud šampinjoni kasvatuseks. Keldrite põrandad kuivad, ühendatud drenaažiga. Maja asub kõrgendikul, kus ei ohusta kõrgvee oht.

GRILLMAJA
Aia taganurgas asuv 30 m² lükandklaasidega suletav õuetuba, mis on avatud õhtupäikesele. Selle ees on sillutatud avar terrass, mis on kogu päeva päikeses. Suletud klaaside puhul saab hoonet soojaks kütta ka miinus kraadide ajal. Hoone katus on tugevdatud pronks plastmassist, mis tagab valgusküllase ja liigse päikese kaitsega avara ruumi. Ruum ise maitsekalt kujundatud.
Sisutuse juurde kuulub baarilett, mis on varustatud uue vaadiõlle kasutusvalmidusega, jookide ja söökide jahutamiseks on külmik ning valamu veekraaniga.

KASVUHOONE
Süvistaud põrandaga köetav kasvuhoone, suurusega 50 m², on metallkarkassil, aknad avanevad vajadusel mehhaniseeritult ja süvendatud betoon karkass on varustatud drenaažisüsteemiga.
Praegu kasutusel köögivilja kasvatuseks, kuid kasvuhoone võib ümber ehitada ka väliujulaks.

KINNISTU
Krunt, suurusega 1200 m², on hästi läbimõeldult tsoonideks liigendatud ning kaunilt haljastatud. Territoorium on piiratud uue aiaga, mis ei vaja pikka aega hooldust. Krundi kolm külge on ääristatud igihalja, elupuu hekiga (smaragd). Krundil on ka väike viljapuuaed: 2 õunapuud (kuld / Karksi renett), ploomipuud. vaarikad, mustsõstrad, aretatud kultuurmustika põõsad). Hoovi keskosas on aga suur avar muruplats.

ASUKOHT
Krunt asub umbtänava lõpus, väike liiklus, ohutu piirkond laste kasvatamiseks. Aed on lukustatav, krunt ja maja sisemus, elektroonilise valve all, jälgitav. Toimiv naabrivalve. Naabrid sõbralikud.
Maja asub Haapsalu kesklinnast 10 minuti, jalgsi kõnni kaugusel, kuskil 2 km. Kaubamajast ja 2 km Rannarootsi keskusest.

Hoonetekompleks on projekteeritud selliselt, et saaks vajadusel hõlpsasti ümber kohandada majutusasutuseks. Võimalik korraldada üritusi koos majutustega. Peamaja alumisele korrusele sobib ka koosolekute ja toitlustus ruumid, koos avatud terassiga, vaatega aeda.

Kogu mugavustega varustatud ansambel mõjub võrratult, seda on võimatu kirjeldusega täielikult edasi anda, sa pead seda ise nägema !!!!

P.S. Hind on läbiräägitav, vahetuse võimalus korteriga Haapsalus või Tallinnas.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 17904