-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Haava tn 13
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Kinnine hoov, köögimööbel.

Kirjeldus

Müüa heas seisukorras 2-toaline korter. Ideaalne valik neile, kes hindavad mugavust ja kesklinna lähedust.

KORTER
Valgusküllane 2-toaline korter, üldpinnaga 45,5 m² asub 2-korrulise elamu teisel korrusel.
Korteri planeering suundub maja tagaosasse, kus on olemas köök, elutuba, magamistuba, wc ja vannituba (koos). Vaade jääb kortermaja sisehoovile ning kaugemal paistvale merele.
Tubade põrandaid katab parkett, seinad kaetud värvi või tapeediga, köögis osaliselt seinaplaadiga.
Korteris ahjuküte. Korteri kasutada on keldri- ja kuuriboks.
Külm vesi on tsentraalne, soe tuleb läbi boileri.

*Enamus mööblit, mis piltidelt paistab jääb korterisse.

KORTERMAJA
1964 aastal valminud kahekorruselises kortermajas on kokku 8 korterit.
Hoonel on laenu abiga vahetatud katus, välisuksed, elektrijuhtmestik, torustikud, keldriaknad ja trepikoda on renoveeritud. Maja haldab korteriühistu.
Kortermaja sisehoovis paiknevad kuurid.
Laen lõppeb aastal 2033.
Parkimine tänaval.

ASUKOHT:
Sinu uus kodu asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Vanalinn kohvikutega ootab sind vaid 1,3 km kaugusel. Lähimad lasteaiad, Tareke ja Pääsupesa on vaid 600 meetri kaugusel, tagades mugava ligipääsu laste haridusasutustele. Haapsalu põhikool asub 1,2 km kaugusel.

Huvi korral võta ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler