-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774

Lisainfo

Kirjeldus

Kinnistul on elamu, ait ja saun ning mitme hoone vundamendid. Kinnistul asuvad hooned ei ole kantud Ehitisregistrisse.

Elamu on ristpalkidest ehitis (ehitatud 1930. a) eterniitkatusega. Hoone väline seisukord on rahuldav. Kuna hoone on seisnud tühjana, on osaliselt puudu aknaklaasid. Hoone on kõrgel vundamendil, konstruktsioonidel ei paista
vajumeid. Katusekate on osaliselt kehvas seisus, esineb läbijooksu. Hoone siseviimistlus ja küttekolded on täielikult amortiseerunud.

Hoone on kahekorruseline, kahe sissepääsuga – üks hoone eest ning küljelt. Teisel korrusel on 5 ruumi, lisaks katusealused panipaigad ja trepihall, küttekolletena kaks pliiti ja ahi. Esimesel korrusel on 4 tuba, köök, vannituba/WC, veranda, trepihall ja esik. Küttekolded amortiseerunud, sanitaartehnika amortiseerunud. Hoones on varasemalt olemas olnud vee- ja kanalisatsiooniühendus. Elektrikilp on kinnistus olemas (3 x 25 A).
Elamu suletud netopind on ca 150-180 m2.

Kõrvalhooned: Ait on ristpalkidest ehitis laastukatusega, hoone seisukord on kehv, hoones on peamiselt muldpõrand, märgata on vajumeid. Hoone ehitusalune pindala on ligikaudu 110 m2.
Saun on halvas seisukorras, palkidest ehitis ning vajab lammutamist.

Vara asukoht on Jõgevamaal Jõgeva vallas Võduvere külas ~2 km kaugusel Jõgeva linnast.
Lähimad teeninduspunktid on kõik olemas Jõgeva linna piires. Piirkond on valdavalt hoonestatud ühepereelamutega ja suvilatega. Hooneteni on juurdepääs avalikult kasutatavalt teelt (2480012 Kaasikutaguse tee). Juurdepääsu tee on kruusakattega