-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Järva maakond, Türi vald, Kirna küla, Pae tee 12
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

CUSTOM_FIELD_ADVERT_ADDITIONAL_INFO_WATER_RIVER.

Kirjeldus

Müüa Kirna külas Pärnu jõe äärne 21 elamumaa kinnistust koosnev 4,85ha maavaldus, millele on vastu võetud detailplaneering 20 üksikelamu- ja 1 ridaelamu ehitusõigusega krundiks jagamiseks. Vee-ja kanalisatsiooni lahendamiseks on lubatud variant nii tsentraalse teenusepakkujuaga liitumiseks, kui lokaalseks lahenduseks (asumisisene puurkaev+kogumiskaevud). Maavaldust läbib elektriõhuliin, mis on planeeritud arendusprotsessis asendada maakaabliga.
Täpsema info saadan huvilisele keskkonnamõjude strateegilise hindamise dokumendi ja detailplaneeringu dokumentide näol.

Helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860