-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Niidu tn 10
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Internet, sileplekk, saun, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa keskmises korras suvemaja Joodil, Paides, Ristiku korterelamute vahetus läheduses. Majas on elutuba, magamistuba, köök, katusealune terrass kaminaga, abiruum, pesemisruum dussiga, saun ja kelder. Lisaks väiksem ja suurem kasvuhoone, millel kapitaalne abihoone osa. Veevarustus oma puurkaevust, kuid võimalus liituda asula vee- ja kanalisatsioonivõrguga, ühenduskohad krundi piiril. Nii hooned kui aia osa on olnud pidevas kasutuses ja hooldatud.
Tutvumiseks, ülevaatuseks palutakse eelnevalt kokku leppida.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler