-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Järva maakond, Järva vald, Reinevere küla, Maarja
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403

Lisainfo

Elekter, kaev, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Uut ja toimekat pererahvast ootab kinnistu, mis asub Järvaamaal Järva vallas Reinevere külas. Tegemist on 100% elamumaaga. Kinnistu suurus 19115 m², millest 14184 m² haritav maa, 4136 m² õuemaa ja 795 m² muu maa.

Kinnistul asub 1935.a ehitatud elamu koos abihoonetega. Elamu üp 100,2 m² ning majas on 3 tuba. Köögis ja ühes toas aknad on vahetatud ning osaliselt elektrijuhtmestik.
Vesi oma puurkaevust.
Elektriliitumine 20A.

Juurdepääs kinnistule avalikult kasutatavalt teelt.
Piirkonnas on looduslikud madalhaljastus ja kõrghaljastus.

Maa-ameti kaardiserveri kitsenduste kaardirakenduse andmetel ulatuvad kinnistule uuringu ala, elektripaigaldiste kaitsevööndid, nitraaditundlik ala, III kategooria kaitsealused liigid ja kivistised.

Tapa ca 15 km kaugusel, Paide ca 50 km ja Tallinn ca 95 km kaugusel.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403