-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Järva maakond, Järva vald, Päinurme küla, Küünimäe
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Eterniit.

Kirjeldus

Müüa renoveerimisjärgus maamaja koos abihoone osa ja kõrvalhoonetega. Elamu 3 väliskülge on soojustatud, vooderdatud. Aknad on vahetatud. Sisetööd, katus, küttekolded ja san-tehniline osa vajavad lõpetamist. Ülevaatus võimalik eelneval kokkuleppel. Võpmalus osta ka järelmaksuga, kus esimene sissemakse 5 000.-€, ning igakuine makse 1000.-€. Notariaalne vormistamine peale kogu kokkulepitud summa tasumist.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler