-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Järva maakond, Järva vald, Esna küla, Roheline tn 1
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, mööbel, elekter, panipaik, garaaž, kõrvalhoone, kaev, köögimööbel, kivi, wc ja vannituba eraldi, saun, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Kui soovite omada avaramat maakodu või suvituskohta suurele ja aktiivsele perele, kus oleks ka lisateenimisvõimalus turismitaluna või mistahes väikeettevõttena, siis on see pakkumine just teile.

Järvamaal Järva vallas Esna külas müüa hoonestatud kinnistu üp 6001 m². Ehitisregistri andmetel hoone peamine kasutusotstarve on hostel, kuid sobib ka suuremale perele.

Hoone üp 260 m² on ehitatud 1928.a, majas 6 tuba. Hoone renoveerimistööd toimusid 2000-2004.a, remonttööde käigus uuendatud elektrijuhtmestik ja torustik, viimistlus.

Kogu sisustus jääb sisse.

Elektriliitumine 3x32A.
Vesi krundil asuvast puurkaevust ning kanalisatsioon-imbväljakuga.

Lisaks kinnistul asuvad abihooned: saunamaja-garaaž, kuur ja maakelder.

Paide kesklinn jääb u 18 km, Tallinn, Tartu ja Pärnu u 100 km kaugusele.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403