-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Ida-Viru maakond, Toila vald, Toila alevik, Jõe tn 5
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Rullmaterjal, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa kasutusvalmis metallitööstuseks sobilik kinnistu koos hoonetega. Tegemist on 100% tootmismaa sihtotstarbega kinnistuga, mille pindala on 4549m², millel asub töökoja hoone suurusega 1996,8m² ning abihoone (91,9m²). Kinnistu ja töökoda on varustatud tegevuseks vajalike tehnosüsteemidega (vesi, kanalisatsioon, elekter). Hoone on 2-korruseline, lisaks keldrikorrus, milles on laoruumid, töökojaruumid, abiruumid, san.ruumid, kabinetid. Hoone on varustatud kraanaga. Hinna sisse jääb kõik tegevuseks vajalikud seadmed ja tööpingid, ka toormed. Kinnistul asuvad teed ja platsid on asfalt-killustikkattega.
Hind ei sisalda ning sellele ei lisandu käibemaksu.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)