-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Ida-Viru maakond, Narva linn, Kannikese tn 22
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Boiler, saun, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa 2001 aastal ehitatud suvila AÜ Tervis. Suvila on ehitatud igavesest paekivist ja vahelagi sokli ja esimese korruse vahel on raudbetoon. Suvila ei vaju. Kinnistul on olemas oma kaev ja majja on viidud sellest vesi. Kanalisatsiooniks on pandud kogumiskaev. Kütmiseks on kaminad ja soojamüüriga malmistpliit mis välimuselt on kui uued ja kütavad maja soojaks vähese ajaga. Maja ise on väga soe. Paigaldatud on täispuitaknad. Kogu hoone juhtmestik on uus ja olemas ka projekt selle kohta. Maja esimesel korrusel asub koridor ja seal on trepp teisele korrusele, mis on välja ehitamata. Esimesel korrusel on köök, magamistuba ja elutuba. On ka veranda, mida oma suuruse ja soojapidavuse tõttu saab ka kasutada magamistoana. Hoone keldrikorrusel on metallustega garaaž, saun, pesuruum ja puhkeruum kus on metallkamin. Hoone on ehitatud vastavalt projektile. Elamu teisel korrusel on ka hulgaliselt ehitusmaterjale. Kinnistul asub veel ka uus kuur, milles saab hoida küttepuid.
Kinnistu on suure territooriumiga 1340m2. Asub kinnistu ülimalt looduskaunis kohas, kus krundile paistab päike hommikust õhtuni. Pole kuulda ei sõidutee müra ega naabreid. Kaugus mereni on 2,5 km. Suurepärane koht puhkamiseks.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)