-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Ida-Viru maakond, Narva linn, Jõesuu tn 47
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, eterniit, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa Narva linnas Jõesuu tänaval kahekorruseline palkmaja. Palkmaja on vooderdatud tellistega ja tellise ning palgi vaheline tühimik on täidetud spetsiaalse vahuga. Samuti on soojustatud elamu vundament. Elamu on väga soe. Elamus on olemas nii tsentraalne vesi, kui ka kanalisatsioon. Juhtmestik on vahetatud. Esimesel korrusel on paigaldatud plastikraamidega aknad. Teisel korrusel on kaks akent puidust raamidega, kuid väga heas korras. Kütta saab maja pliidist, millest läheb soe ka tubade radiaatoritesse. Köögi all on elamul ka kelder, kust on juurdepääs elamu tehnovõrkudele. Köögi põrand on keldri kohal soojustatud. Tegemist on pikalt ühe pere käes olnud majaga, mis on ehitatud püsivaks elamiseks ja on koheselt valmis vastu võtma uusi elanikke. Kõikide tehtud tööde kohta on olemas dokumendid.

Helistage või kirjutage ja läheme vaatama.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)