-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Narva linn, A. Puškini tn 5
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, kaabel tv, wc ja vannituba eraldi.

Kirjeldus

Müüa avar ja valgusküllane 3-toaline korter Narva linnas!

MAJA
Narva linnas olev 70 korteriga telliskonstruktsioonist korterelamu on ehitatud 1960. aastal. Majas tegutseb aktiivne korteriühistu, trepikodades on vahetatud avatäited ja uuendatud viimistlus.
Tasuta parkimine maja hoovis.

KORTER
76,9 m² suurune 3-toaline korter asub 4.korrusel. Avar ja valgusküllane korter, mille akendest avanevad vaated kahele poole maja. Hea planeeringuga korter, mille koosseisu kuuluvad: esik, köök, elutuba, kaks magamistuba, eraldi WC ja vannituba, garderoob (kõik toad on eraldi).
Korteris on teostatud kapitaalne remont u 20 aastat tagasi (sh ka vahetatud elektrijuhtmestik ja torustik). Renoveerimise käigus oli paigaldatud lokaalne gaasiküte (on olemas vastav projekt), soovi korral saab ühendada tsentraalse küttesüsteemiga.
Korteri komunaalkulud on suvel ca 60€, talvel 120€.

INFRA JA TRANSPORT
Väga hea asukoht! Läheduses asuvad Narva Hermanni linnus, Peetri plats, Narva Jõepromenaad. Piiripunkt asub ca 500 m kaugusel ning bussi- ja raudteejaam asub ca 400 m kaugusel.
Lähim ühistranspordi peatus on 50 m kaugusel.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)