-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Ida-Viru maakond, Narva linn, A. Puškini tn 19
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, internet, eterniit, soojustagastusega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Anda üürile eraldi sissepääsuga äripind (büroo, teenindus, kaubandus) 1.korrusel Narva südalinnas. Pinna suurus 36,15 m2, sh suurem ruum-saal 25,3 m2, väiksem isoleeritud ruum 6,65 m2, eesruumiga WC 4,2 m2.
Üüri hinnale lisandub käibemaks ja kommunaalkulud. Üüri periood alates 1 aasta. Hästi sobib terviseteenuseid osutav asutus või mõni optika kauplus kuna naabruses asub apteek.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)