-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Vodava küla, Põllumaa
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa 100% maatulundusmaa Narva-Jõesuu linnas, Vodava külas, Põllumaa. Kinnistu pindala 5,83 ha, sh haritav maa 1,32 ha, looduslik rohumaa 1,66ha, muu maa 2,85 ha. Kinnistu piirneb 1 Tallinn-Narva tee T7 teega kuid juurdepääs (mahasõitu) rajatud ei ole. Kinnistule on seatud isiklik kasutusõigus tehnovõrgu või rajatise seadmiseks AS EG Võrguteenus (registrikood 11197170) kasuks. Gaasitorustiku ehitamiseks ja majandamiseks. Kinnistule ulatuvad maantee, elektripaigaldiste, gaasipaigaldiste kaitsevööndid. Küsi lisa maaklerilt.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)