-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Tõrvajõe küla, Energeetiku AÜ 437
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Eterniit.

Kirjeldus

Aiandusühistus Energeetik 2 müüa heas korras suvila. Kinnistu pindala on 551 ruutmeetrit. Suvila hoone alune pind on 36 ruutmeetri. Suletud netopindala 20,1 ruutmeetrit. Suvila on ühe korruseline, kuid katusekorrusel on samuti tuba. Köetakse suvilat puiduga. Pliit on ehitatud mõned aastad tagasi ja toimib hästi.
Territoorium vajab korrastamist, kuid suvila kasutamist see ei sega.
Aiandusühistu siseselt on suvila asukoht väga hea, kuna asub peatänavast eemal ja läbi tänava ei toimu kõrvalist liiklust. Aiandusühistuni viib valgustatud kergliiklustee.
Huvi korral kirjutage või helistage.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)