-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Moldova küla, Mõru vkt 4
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Uus elektrijuhtmestik, kaabel tv, rullmaterjal.

Kirjeldus

Territoorium kinnine, lukustatava tõkkepuuga.

Elamumaa 100%, kinnistul asub valmis suvemaja (45 m2), tünnisaun ja köetav tünnibassein.

Samuti asub kinnistul ehitusjärgus ühepereelamu (ehitusluba ja projekt olemas, suletud netopind 180,3 m2) ning kalarohke kunstlik tiik (naabriga kahepeale).

Elekter 220V (3x25A), vesi tsentraalne (arenduse peale oma puurkaev), kanalisatsioon puudub. Veetorustik veetud mõlema hooneni.

Mereni hea ligipääs, kaugus 500 m. Kena ja privaatne liivarand.

– – –

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht