-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Outokumpu tn 23
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, mööbel, pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, uus elektrijuhtmestik, internet, kaabel tv, rullmaterjal, boiler, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Üürile anda suurepärases seisukorras, armastusega sisustatud ja täiesti möbleeritud valgusküllane 2-toaline korter (43,7 m2) Kohtla-Järvel (Outokumpu). Korteri planeering on läbimõeldud ja mugav. Korterisse jääb sisse kogu fotodel näha olev mööbel, sisustus ja tehnika. Korter asub esimesel korrusel. Korter heas seisukorras, renoveeritud, pakettaknad. Köögis on köögimööbel koos -tehnikaga. Toad on eraldi. Maja on ehitatud 1975 a. Majas on korteriühistu. Üldkoridor on puhas. Trepikojas metalluks, plastaknad, fonolukk. Rahulikud naabrid.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht