-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Järveküla tee 60
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, köögimööbel, internet, kaabel tv, eterniit, boiler, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Korter on heas seisukorras; pakettaknad.
Mööbel ja tehnika jääb sisse.

Majahaldamisega tegeleb korteriühistu.
Igakuised komm.kulud (€/kuu):
* hooldus – 32.72
* kaugküte – 54.06 (11/2023), 76.67 (12/2023)
* vesi, elekter, gaas – vastavalt tarbitule.

Hea asukoht kesklinnas, 500 m raadiuses asuvad kauplused A1000, Selver, Maxima XX, Coop, Grossi jt. Samuti on hoone kõrval bussipeatus (liin Jõhvi ja Ahtme) ning lähedal TalTechi kolledz.
Ümbrusega võimalik tutvuda: https://goo.gl/maps/sfg8wv851fxu1CvT6

Koheselt vaba!

– – –

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht