-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Kasteheina tn 6
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Garderoob, rõdu, pakettaknad, toad eraldi, internet, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Korter on heas seisukorras; 4 eraldi magamistuba + kööktuba (muudetud planeering, köök viidud teise ruumi / teisele poole endise köögi seina) + rõdu (klaasitud, soojustatud).

Osaliselt mööbel jääb korterisse.

Majahaldamisega tegeleb korteriühistu.
Igakuised komm.kulud (€/kuu):
* hooldus – 39.48
* üldelekter – 6.72 (02/2024)
* remondifond – 16.28
* üldvesi – 1.64 (02/2024)
* küte – 129.10 (02/2024)
* kaudsed kulud – 7.63 (02/2024)
* koristaja – 3.08
* kindlustus – 1.35
* küte (tarbimise jaotamine) – 0.51
* elektrisüsteemi hooldus – 0.70
* vesi, elekter – vastavalt tarbitule.

Hea asukoht Ahtme linnaosas, Jõhvipoolses otsas. Lähedal Maxima XX, raamatukogu, bussipeatus. Jõhvi kesklinn 1,8 km (sellesse raadiusse jääb ka Jõhvi Riigigümnaasium, Pargikeskus, Lidl jpm).

– – –

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht