-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Ahtme mnt 59a
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, mööbel, kaabel tv, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon, sundventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa komplektina:
* baarihoone 70.2 m² (kinnistu 799 m², ärimaa) koos sisustusega;
* baariga ühenduses olev banketisaal 91.5 m² (ärimaa 250 m²) koos sisustusega.

Kommunikatsioonid:
* elekter 220/380V (16A)
* vesi/kanalisatsioon (tsentraalne)
* keskküte
* signalisatsioon.

Hea asukoht Ahtme keskuses.

– – –

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht