-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Veski tn 24
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Uus elektrijuhtmestik, toad eraldi, garaaž, kõrvalhoone, internet, profiilplekk, boiler, saun, vann, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Jõhvi linnas on müügiks kahekorruseline ühepere elamu. Elamu kujutab endast kahekaldelise katuse, ning külmpööninguga kahekorruselist ehitist. Sissepääs majja on hoovist. Hoone fassaadiks on sokliplaadid, mis on väga kauakestev ja kindel materjal. Hooned ise on blokkidest. Kõik elamu aknad on plastikaknad. Maja esimesele korrusel asub esik, vannituba, külalistetuba ja köök koos söögiruumiga. Söögiruum on külalistetoast ja köögist läbikäidav. Külalistetoas asub teisele korrusele viiv trepp.
Teisel korrusel asub kolm magamistuba ja kabinet. Kabinetist on väljapääs rõdule. Hoones on kaks WC-d üks 1-korrusel ja teine 2-korrusel. Elumajja on ehitatud puuküttega saun, mille eesruumiks on kaminaga kaminaruum. Katus on terve maja ulatuses plekk.
Kütta saab maja nii linna sooja trassist, elektriga, puuküttega pliidist ja samuti ka õhk-õhk soojuspumbaga.
Olemas on ka tõstanduksega garaaž. Terve kinnistu on ümbritsetud aiaga.

Huvilised kirjutage ja helistage. Hinda saab arutada kohapeal.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)