-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Raudtee tn 31
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, sileplekk, soojustagastusega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa Jõhvi linnas Raudtee tänaval äsja valminud elamu. Elamu on puidust ja kahe korruseline. Küttesüsteemiks on elamul õhk-vesi soojuspump, mis on üks soodsamaid küttesüsteeme. Elamu müügihinna sisse kuulub veel maja esise planeerimine, aia paigaldus ning tänavakividega kaetud sissesõidu tee. Elamu on väga valgusküllane ja asub väga vaikses piirkonnas. Elamul on mõnus siseõu kus saab veeta aega ja puhata. Elamu üleandmise hetkeks uuele omanikule kõrvaldatakse kõik võimalikud lõpuni viimata viimistlustööd ja koristatakse täielikult elamu. Huvi korral helistage ja läheme vaatama.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)