-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Permisküla, Kuuse tee 11
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

CUSTOM_FIELD_ADVERT_ADDITIONAL_INFO_WATER_LAKE, custom_field_advert_additional_info_water_river, sindel, saun, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa Permiskülas Kuuse tänaval osaliselt ehitusjärgus suvila ja saun. Suvila on puidust ja ühe korruseline. Suvilasse on sisse toodud elekter. Suvilas on kaks magamistuba ning köök elutuba ning wc. Suvila on köetav elektriga. Samuti on kinnistul saun. Kanalisatsiooni liitumine on planeeritud 2024 suveks. Kuuse tänav on ehitusjärgus kinnistute piirkond. Kinnistutele on planeeritud tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.
Permisküla on suurepärane looduskaunis küla, kus saab puhata linna mürast ja igapäeva probleemidest.

Kõigil kellel on huvi võtke ühendust ja Te saate ise veenduda selle koha ideaalsuses.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)