-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Karjamaa küla, Männi puhkebaas
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Mööbel, elekter, planeering läbi mitme korruse, uus elektrijuhtmestik, pakettaknad, panipaik, custom_field_advert_additional_info_water_lake, eterniit, boiler, saun, wc ja vannituba eraldi, dušš, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa Peipsi järvest 150 m kaugusel asuv puhkebaas Männi, kasutatav nii eramuna aastaringselt kui ka majutusteenuse pakkumiseks.
Hoone eramuosas planeering on läbi kahe korruse: avar saal, köök, magamistoad, saun, dush, avarad terrassid jm.

Külalistemaja osas asuvad kahel korrusel heas seisukorras ja möbleeritud 9 tuba külalistele, neist 3 esimese korruse tuba on oma wc/dushiga);
teisel korrusel ruumide peale ühine dush ja wc.

Kommunikatsioonid:
* elekter 20A
* vesi/kanalisatsioon (lokaalne)
* küte eramuosas: elekter/õhksoojuspump + ahiküte. Külaliste poolel elektriradiaatorid.

Külalistemaja osa mööbel jääb kõik sisse.

Peipsi järv 150 m kaugusel, hea otsene ligipääs.

– – –

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht