-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Iisaku alevik, Tartu mnt 70
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa Iisaku alevis ärimaa, millel asub töötav ehitustarvete kauplus. Kaupluse pindala on 319,3 m². Veel kuulub kinnistu juurde ladu 95,5m², viilhall 199m² ja küttepuu ladu 58m². Hooned on kõik ehitatud kauakestvatest materjalidest ja ei ole vanad ehitised. Kaupluse küte on lahendatud kombineeritult. Müügisaali enamus ajast köetakse õhksoojuspumbaga, aga on olemas ka võimalus kütta puudega katlas. Voolutugevus 100A. Kauplusel on olemas oma generaator, juhuks kui peaks olema elektrikatkestus. Olemas signalisatsioon ja videovalve. Soovi korral osta kauplus koos kõige olemasoleva inventari ja tehnikaga lisandub hinnale ligikaudu 60000 eurot. Inventar sisaldab kõike mis piltidel, ka veoautot, mikrobussi ja tõstukit. Kõik asjaolud ja tingimused on arutatavad. Samuti võib pakkuda ka oma hinda. Müüdav kauplus on piirkonnas ainuke ja kliente on seal palju. Huvi korral võtke palun ühendust ja läheme vaatama.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)