-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vahtrepa küla, Veomäe
Eesti, Hiiu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Oled mõelnud põlluharimise peale?

Rahus ja vaikuses müüa 3,26ha suurune maatulundusmaa Hiiumaa saarel Vahtrepa külas.
Kinnistu koosneb järgenvatest kõlvikutest:
Haritav maa: 2.22ha
Looduslik rohumaa: 0.06ha
Metsamaa: 0.77ha ilusat männimetsa

Ehitusõiguse saab kinnistule läbi koostatud detailplaneeriungu. Veomäe kinnistu asub detailplaneeringu alas, detailplaneering tegemata.
Kõik ehituslikud ja kommunikatsioonidega seotud tingimused pannakse paika planeeringu menetluse käigus.

Kinnistule on tehtud liitumispakkumine, täpsema info korral võta ühendust maakleriga.

Kinnistule on rajatud puurkaev.

Kinnistust 5. kilomeetri kaugusele jääb Suuremõisa küla, kus on olemas kauplus, kool, lasteaed , noortekeskus ja raamatukogu.
Kärdla keskus jääb 25. kilomeetri kaugusele ja Veomäe kinnistu asub Heltermaa sadamast üheksa minutilise autosõidu kaugusel.

Müügis on ka kaks kõrvalkinnistut.
Kinnistuid on võimalik osta koos või eraldi, tehke oma pakkumine.

—————————————————————————————————————————–

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler