-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Orjaku küla, Külavaate
Eesti, Hiiu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa suurepärase asukoha elamumaa Orjaku sadama lähedal.

Kinnistu on valdavalt kaetud rohumaaga ning osaliselt kadastikuga ja lehtpõõsastega.

Olemas kehtiv detailplaneering.

Hoonestuse projekteerimisel silmas pidada head ehitustava. Hoone välisviimistluseks on eelistatud krohv, kivi, puit (palk ja värvitud laud) ja muud traditsioonilised looduslähedased materjalid.
Maksimaalne lubatud hoonete arv krundil on 3. Lubatud suurim ehitisealune pind – 240 m² sh. üksikelamu lubatud suurim ehitisealune pind- 120 m²
Lubatud suurim suletud brutopind – 440 m² sh. suurim 1. korruste suletud brutopind – 240 m²
Ehitiste lubatud suurim kõrgus (kõrgus maapinnast) – 6 m üksikelamu kui ka abihoone.
Hoonete lubatud suurim korruselisus – 2.
Kavandatud krunti võib piirata piirkonda sobiva aiaga. Piirete rajamisel eelistada traditsioonilisi materjale, kohalikke ehitusviise ja tavasid.

Kommunikatsioonid puuduvad.
Seatud teeservituut.

Tegemist on nõrgalt kaitstud põhjaveega piirkonnaga. Veevarustus lahendatakse puurkaevuga ning reovee käitlemine (kanalisatsioon) on plaanis käesoleva planeeringu põhjal rajada reovee kogumismahutiga.

Hiiumaal on regulaarne praamiühendus mandri-Eestiga.
Kärdlasse 27 km ning Heltermaa sadamasse 25 km.

Võimalus soetada ka kõrvaolev hoonestamata krunt ( kataster:20501:001:1456)

Kinnistu paikneb mõnesaja meetri kaugusel hinnatud Orjaku sadamast. Renoveeritud jahisadamas olemas saun, söögikoht, külalistemaja jne. Väikesadamas asuvas külakeskuses võimalus nautida kontserti või tähistada isiklikku tähtpäeva. Orjakul on aktiivne Orjaku Külaselts, mis hoiab külaelu üleval.

Lähiümbrusse jäävad veel linnuvaatlus- ja loodusrajad.
Käina laht on hästi tuntud linnuparadiis ja külas on suur lindude vaatetorn.
Samuti on antud piirkond tuntud heade kalastamisvõimaluste poolest.

Kui pakkumine sind kõnetas, siis võta minuga ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler