-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Tulbiõie tee 7
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666

Lisainfo

.

Kirjeldus

Viimsi alevikku rajatakse hubane, privaatne ja looduslikult põnev elukeskkond, kuhu kerkib vaid 16 majaosa ning neli eramut. Esimese etapis alustame eramukruntide müügiga. Peagi lisanduvad ka paarismajad. Hinnakirja leiate ja oma huvi saate registreerida siin: https://tulbioie.ee/hinnad-ja-plaanid/

Tulbiõie Kodu on iga pere unistuseks, ühendades kõike, mida inimestel vaja on – turvalisust, vaikust, looduse võlusid ja linnakeskkonna lähedust.

Kompaktne elurajoon on võõraste pilkude eest aiaga piiratud ja möödakäijatel uute majade vahele asja pole.

Müügis olevate kinnistute hinnas sisalduvad kõik vajalikud kommunikatsioonid (vesi, elekter 25A) ja KM 22%

Helista või kirjuta ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666