-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Sõpruse tee 15
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 89976, kinnisvara hindaja, EKHÜ liige

Lisainfo

Soojustagastusega ventilatsioon, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Viimsi Keskus asub Haabneeme keskuses Rohuneeme ja Randvere tee ristmikul, mis on peamine liiklussõlm Viimsi valla elanikele liikumiseks Tallinna suunal. Haabneeme on Viimsi suurim asula, piirkonna kaubandus- ja halduskeskus.

Viimsi Keskus avati 2015. aasta augustis ja seal tegutseb ligi 15 000 m2 pinnal 40 kauplust, toitlustuskohta ja teenindusasutust. Keskuse juures on 300 kohaga parkla.

Keskuse II korrusel on täna võimalik võtta üürile toitlustuseks sobilik pind suurusega 180 – 460 m2.
Keskuses on täna toitlustuskohtadena olemas BabyBack, Chi, Hesburger, Subway, New York Pizza, Sushi Plaza. Otsime keskusesse toitlustusettevõtet, kes juba olemasolevate restoranidega võrreldes oluliselt täiendaks klientide valikuvõimalust teistsuguse interjööri ja menüüga!

Äripinnale paigaldatakse klaasfassaad koos avara sissepääsuga (suletav rulooga). Lisaks on eraldi sissepääs kauba toomiseks. Äripinnaga koos on võimalik kasutusele võtta ka katuseterrass.

Pakutav äripind on viimistlemata – võimalik ruumi planeering ja viimistlus teostada vastavalt oma vajadustele! Pind on varustatud kütte, sundventilatsiooni, vee ja kanalisatsiooniga ning pinnal on olemas ka gaasivarustus.

Pakkumine on vahendustasuta!

Lisainfo saamiseks ja objekti ülevaatamiseks võtke ühendust!

Arik Piirisild
Kinnisvara vanemmaakler
Kinnisvarahindaja

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 89976, kinnisvara hindaja, EKHÜ liige