-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Harju maakond, Tallinna linn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 55
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, mööbel, rõdu, köögimööbel, internet, kaabel tv, dušš, pesumasin, vann, loomulik ventilatsioon, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Mustamäel, piirkonna siseselt paiknevas, täielikult rekonstrueeritud fassaadiga elamus, üürile anda renoveeritud, väga heas korras ja vähe kasutatud, ilus hele üürikodu.

Praegune üürnik on korteri kohta öelnud: “Loomulikult olen väga rahul selle korteriga. Mõnusamat kohta, kus oleksin vahepeal saanud elada, ei ole. Väga naudin!”

ÜMBRUSKOND. PARKIMINE
Ühistranspordipeatustest on läheduses Sõpruse pst-l peatus “Vambola” ja E. Vilde teel peatus “Lehola”. Jalutuskäigu kaugusel asub Männi park ja Sütiste parkmets, Magistrali Keskus, Mustamäe turg ja Maxima.
TTÜ-ni on jalgsi vaid 15 min tee .
Parkimine on võimalik ühistu parkimiskaardi alusel. Külalistele on olemas külaliste parkimiskaart 4h kasutamiseks.

KORTER
Kõik eluks vajalik on korteris olemas.
Elutoast pääs rõdule. Köök asetseb eraldi. Põrandakatteks naturaalne laudpõrand. Uus keskküttesüsteem ja reguleeritavad, küttemõõturitega radiaatorid.
Toas voodi koos korraliku madratsiga, TV koos alusega, söögilaud ja toolid, raamaturiiulid.
Köögis gaasipliit, millel on kolm gaasipõletit ja üks elektriline pliidiplaat, elektriahi, külmkapp sügavkülmikuga, väljatõmbekubu, söögilaud ja toolid ning söögiriistad ja lauanõud, veekeetja, röster, mikser jm.
Esikus panipaiganišš koos vajaliku garderoobimööbliga- riidestanged, korvsüsteemiga riiulid, jalatsiriiul. Olemas ka tolmuimeja ning pesukuivatusrest.
Korterile kuuluvas keldriboksis on võimalik hoida jalgratast.

Korter antakse üürile pikaaegselt (min 1 aasta) ja ühele täiskasvanule. Koduloomad ei ole lubatud!

Igakuisele üürisummale lisanduvad kõrvalkulud: kommunaal- ja elektriarve. Telekommunikatsioonilepingud sõlmib üürnik iseseisvalt ja tasub osutatud teenuste eest otse teenusepakkujale.

Kommunaalarved:
juuli 2023 72.54 eurot
jaanuar 2024 133.33 eurot

Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul tasuda esimese kuu üürisumma, tagatisraha (ühe kuu üürisumma) ja lepingutasu (kuu üürisumma, millele lisandub käibemaks).

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224