-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 61
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, pakettaknad, internet, kaabel tv, dušš, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Rekonstrueeritud fassaadiga korterelamus müüa kompaktne 3-toaline keskmises seisukorras korter.

ASUKOHT
Hinnatud Pelguranna asum. Stroomi rand ca 17 min jalutuskäigu kaugusel. Ühistranspordipeatus “Kari” maja kõrval ja “Madala” maja ees. Hea ühistranspordiühendus mitmes suunas.
Lähedal mitmed kauplused (Grossi toidukaubad, Pelgulinna Selver, Maxima, Stroomi Keskus ja Sitsi Market. Ümbruskonnas Apteek, lasteaiad, Stroomi perearstid, Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium, Sõle Spordikeskus jpm.

ELAMU. PARKIMINE. ÜHISTU
Korterelamu fassaad on rekonstrueeritud ja soojustatud, paigaldatud soojustusega uus katus, veepüstikud ja soojasõlm uued, trepikoda renoveeritud. Korralik, toimekas ühistu. Laenukohustus puudub.
Parkimine on võimalik Madala tn parkimisalal, vabade kohtade olemasolul, tasuta.

KORTER
Keskmises seisukorras avatud köögiga (eemaldatud kergsein) korter paikneb hinnatud kolmandal korrusel, akendega kahte eri suunda (üks magamistuba, köök ja elutuba suunaga maja taha (õhtupäikese suund) ning tagumisest magamistoast avaneb avar vaade üle Madala tänava (lõunapäikese suund). Korteris on aknad vahetatud (plastikpakett), v.a tagumises magamistoas, seinad krohvitud, elutoas ja esikus paigaldatud naturaalne tammeparkett ning väikses magamistoas laminaatkate. Kööki, elektripliidi tarbeks ja vannituppa pesumasina jaoks, on viidud uued elektrijuhtmed. Vannitoas on sooja vee tootmiseks gaasiboiler.

Korterile kuulub elamus väljakujunenud korra alusel ka keldriboks.

Armas väike 3-toaline valgusküllane korter sobib hästi noorele perele.

Olete oodatud tutvuma!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224