-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Pardiloigu tn 5
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Üürile anda büroopind Põhja-Tallinnas. Üüritavat pinda on kokku 125 m2, mis koosneb kolmest kabinetist. Ruum asub administratiivhoone 1. korrusel.
Maja ees asub töötajatele, klientidele ja külalistele mõeldud tasuta parkla. Juurdepääs kinnistuni on mööda asfaltkattega teed.
Hoone asub atraktiivses äripiirkonnas, kuhu on koondunud mitmed ettevõtted.

Hoone ja büroo:
– büroo viimistlus: vaipkate, värvitud seinad, ripplagi.
– valgusküllased ruumid.
– klaasist vaheseinad.
– eraldi valvesüsteem.
– turvauks.
– parkimiskohad vastavalt kokkuleppele.

NB! Hoones on veel pakkuda erineva suurusega ruume: 39,7 m2, 49 m2, 125 m2, 15 m2.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler