-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Lõime tn 19
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

Mööbel, uus elektrijuhtmestik, custom_field_advert_additional_info_water_sea, profiilplekk, dušš, pesumasin.

Kirjeldus

Müüa väga heas seisukorras mikrokorter Põhja-Tallinna kõige rohelisemas piirkonnas. Hea investeering enda esimeseks päriskoduks või üürile andmiseks.

KORTER

Müüdav korter asub neljakordse maja 4. korrusel ja on läbinud värskelt kapitaalremondi, sealjuures ei ole keegi peale remonti korteris elanud. Korteri pindalaks on 12,2 m².
Korteris on korrastatud seinad, vahetatud juhtmed, torustik, põrand ja aken. Paigaldatud uus köök, ehitatud täiesti uus wc koos duširuumiga (pildil nähtav kraanikauss on 100% eestimaine käsitöö). Paigaldatud on ka korralik välisuks, seega igasugune remondivajadus puudub ja korter on koheselt elatav.
Korteri küttesüsteemiks on kaugküte, soe vesi tuleb oma boilerist ja korteri aken vaatab naaberkinnistul asuvale koolile ning selle hoovile.
Korteril on väga mõistlikud kommunaalkulud.

MAJA

Lõime 19 on 1954. aastal ehitatud Stalinistlikus stiilis tellismaja, mis koos kõrvalmajadega loovad kauni kompleksi. Kui võtta juurde ka üle tänava asuv samasugune kompleks, siis on tulemuseks väga kaunis ja majesteetlik hooneteansambel. Maja katus ja fassaad on on renoveeritud 2013. aastal ja need remonttööd on tehtud korralikult. Maja näeb väljast vägagi ilus välja. Järgmisena on korteriühistul plaanis ette võtta trepikodade remonttööd. Maja kahel keskmisel korrusel tegutseb Tallinna eakatekodu ja korteriomandid asuvad 1. ja 4. korrusel. Lisaks on ka loomasõbra tarbeks majas olemas väikeloomakliinik.
Maja ette on rajatud lastele väikene mängimise ala ja parkimiskohti jagub kõigile maja elanikele.

ÜMBRUSKOND

Müüdav korter asub logistiliselt väga heas kohas, kuivõrd 450 meetri raadiuses on olemas kõik eluks vajalik. Antud raadiuse sisse jääb Stroomi keskus, kus on mitmeid erinevaid poode ja teenusepakkujaid. Põhja-Tallinna tervisekeskus. Meri koos liivaribaga, kus on hea suviti end jahutamas käia (tegemist on Stroomi ranna rahulikuma osaga) – rätik üle õla ja minek. Võimalik on ka Rocca al Maresse välja jalutada. Kaunilt hooldatud Kopli park, kus nautida kevadist linnulaulu. Ühistranspordi peatused, kust saab mugavalt liikuda Kesklinna, Mustamäele, Haaberstisse või kasvõi Telliskivi Loomelinnakusse õhtust melu nautima.

Kui soovid seda head pakkumist vaadata üle oma silmaga, siis võta minuga ühendust ja lähme koos kohale.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715