-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kolde pst 98
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Kaubalift, lift, internet, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa 3-toaline korter merevaatega, Stroomi ranna lähedal!

PLANEERING:
Pakkumisel on 12. korruse avar ja valgusküllane 2-toaline korter klaasitud rõdu ja imelise merevaatega. Kõik toad on eraldi, ükski tuba pole läbikäidav. Elutoa pindala on rõdu arvelt laiendatud, pakkudes veelgi avaramat eluruumi. Hommikupäike paistab elutuppa, õhtupäike aga magamistuppa, rõdule ja kööki. Planeeringu väljavõte on pildigalerii lõpus.

HOONE:
Korter asub korralikus majas, kus on kaks lifti: väiksem lift ja suurem kaubalift, mis teevad kolimise ja igapäevaelu mugavaks. Majas on aktiivne korteriühistu. Maja heakord on super; trepikojad on alati puhtad ja korras, õueala koristatud.
Suurematest töödest tasub välja tuua teostatud fassaaditööd. Lisaks kogub ühistu remondifondi; 0,30 senti ruutmeetri kohta.

PARKIMINE:
Maja elanikele on tagatud tasuta parkimine maja ees parkimiskaardi alusel. Külalistele on võimalik parkida 150 m kaugusel tasuta.

ASUKOHT/ÜMBRUS: Korter asub rohelises ja rahulikus piirkonnas, vaid 300 meetri kaugusel Stroomi rannast ja 100 meetri kaugusel Stroomi metsast. Lähim bussipeatus on samuti 300 m kaugusel, pakkudes kiiret ühendust kesklinnaga.
Autoga jõuate kesklinna 10 minutiga, ühistranspordiga ca 20 minutiga.
Kõik eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel: koolid, lasteaiad, poed ja haiglad.

KOMMUNAALKULUD:
• Talvised kommunaalkulud kõige külmemal perioodil ca 240 eurot.
• Suvised kommunaalkulud ca 120 eurot.

VEEL PLUSSIDEST:
• Suurepärane merevaade ja klaasitud rõdu.
• Lähedal asuvad rohealad ja rand, mis pakuvad palju vaba aja veetmise võimalusi.
• Hea ühendus kesklinnaga ja kõik olulised teenused käeulatuses.

Ära lase mööda võimalust luua endale oma turvaline pelgupaik keset rohelust! Võta ühendust ja tule vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662