-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Tallinn, Pirita, Lumiku tn 13
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Pikaajalisele üürile anda elamumaa Pirita linnaosas, Lepiku asumis, poole kilomeetri kaugusel Tallinna Botaanikaaiast ja Teletornist. Hea juurdepääs ühistranspordiga (bussid 34, 38, 49 ja 173) ning sõiduauto/kaubikuga. Suuremate sõidukitega elamute vahel ja õuealal liikumine ei ole mõistlik ja ohutu.

Kinnistu suurus on 1234 m², on liitutud ning krundi serval olemas vesi ja elekter. Kanalisatsioon hetkel puudub, kuid olemas on pakkumine kanalisatsiooniga liitumiseks.

Kinnistu on sobilik näiteks aiamaaks, taimekasvatuseks, aga ka ajutise suvila või muu ehitise püstitamiseks, mille suurus jääb alla 20 m² ja mis ei sega naabreid ega tekita probleeme kogukonnas.

Lõplik üürihind selgub läbirääkimiste käigus ja sõltub kasutusest ja üüriperioodi pikkusest.
Üürilepingu sõlmimisel tasuda maaklerteenuse eest ühe kuu üür + käibemaks, ettemaksuna ühe kuu üür ja deposiit ühe kuu üüri suuruses.

Kui on huvi ja häid mõtteid, võta julgesti ühendust ja arutame!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler