-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Puhkekodu tee 65
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Panipaik, toad eraldi, rullmaterjal, boiler, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Korter paikneb 3-kordse kortermaja esimesel korrusel ja on läbi maja planeeringuga. Korteri koosseisu kuulub esik, ruumikas elutuba, köök ning kaks eraldi asetsevat magamistuba. Vannituba ja wc on koos. Korteril on kaks rõdu, millest üks on vaatega pargile ja teine maja hoovi suunas. Aknad on vahetatud, välisuks metallist.

Majal on oma õhk-vesi soojuspump ning lisaks õliküttel katlamaja, mis tagab soodsad küttearved. Fassaad on soojustatud, katus on vahetatud. Soe vesi boilerist. Korteri juurde kuulub suur u 10 m2 keldriboks.

Korteriühistusse kuulub kuus 2- ja 3-kordset kortermaja. Ühistu on aktiivne, hooldab maju heaperemehelikult ja mõistlike kuludega.

Kinnistu on suur ja avar, kus on palju kõrghaljastust, laste mänguväljak ning lõkkeplats. Olemas kokkuleppeline parkimiskoht kinnistul.

Maja kõrval park, läheduses Pirita jõe ürgorg, palju rohelust ja mõnusad metsarajad.

Läheduses ühistranspordi peatused, poed, kool, lasteaed, laste mängutuba, Kose noortekeskuse tennise- ja korvpalliväljakud. Pirita jõgi 800 m, Pirita rand 4 km ja Botaanikaaed 2 km kaugusel.

Väga mõnus elukeskkond aktiivset puhkamist, sporditegemist ja jalutamist hindavale perele!

Pakutava koduga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust!

————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler