-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kupra tee 24a
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa hoonestamata elamumaa Pirital Lepiku asumis.

Valgusküllane kinnistu on reljeefse maastikuga.

Detailplaneeringu kohaselt tohib kinnistule püstitada ühe- või kahekorruselise üksikelamu ja abihoone ehitusaluse pinnaga 350m2, elamu maksimaalne kõrgus 9 meetrit, abihoonel 5 meetrit, katusekalle 0-40 kraadi.

Tsentraalse vee ja kanalisatsioonitrassi liitumispunktid on välja ehitatud ja asuvad krundi piiril. Sõlmitud elektrivõrguga liitumisleping 3x32A, liitumiskilp arvestiga paigaldatud ja liitumise eest tasutud.

Kinnistu asub vaikses eramute piirkonnas, eemal liiklusmürast.

Helistage ja küsige lisainfot.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583