-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757

Lisainfo

Kirjeldus

MAJA

Karsti 9 maja on valminud 2015. a. Majale on väljastatud kasutusluba ja määratud energiaklass on C.
Maja kandevkonstruktsioon on ehitatud monoliitbetoonist ja soojustatud raudbetoonpaneelidest.
Majas on tsentraalne sundventilatsioon.

KORTER

Planeering on klassikaline, korteris on poolavatud köök koos elutoaga, eraldi tualettruum, vannituba koos tualettruumiga ja kaks eraldi magamistuba.
Korter on valgusküllane ja hele, köögimööbel koos integreeritud tehnikaga (nõudepesumasin, küpsetusahi, keraamiline pliit, külmik koos sügavkülmaga, väljatõmbekubu) on kvaliteetne ja töötasapinda ning kappe on piisavalt.
Magamistoad on avarad, magamistoas garderoobikapp. Avar garderoobikapp on ka esikus.

ASUKOHT

Asukoht sobib hästi aktiivset ja sportlikku eluviisi harrastavatele elanikele. Maja kõrvalt kulgeb Nõmme-Harku-Astangu ühendatud terviserada.
Lähimad poed on Akadeemia tee Coop ja Kadaka Selver. Maja kõrval asub laste mänguväljak.

ÜHISTRANSPORT

Lähimas bussipeatuses peatuvad bussid nr. 20, 20a, 24a, 25.

NB! Koduloomad ja suitsetamine pole korteris lubatud.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üürisummas deposiiti, ühe kuu üür ettemaksuna, 1 kuu üürisummas maaklertasu.

Palun helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.