-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 25
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

1-toaline hubane korter asub Mustamäel 5-korruselise maja kolmandal korrusel kortermajade sisekvartalis, eemal suuremast liiklusmürast. Maja ümber on palju suuri puid ja rohelust.

Majas on aktiivne korteriühistu ning hoonet on parendatud: hoone otsaseinad on soojustatud, trepikodades on vahetatud aknad ja välisuksed, vee- ja kanalisatsioonitorustik on vahetatud.

Korteris on avar tuba, kus ühes seinas on suur lükandustega kapp. Köök on eraldi.
Köögis on uus köögimööbel, pliit ja ahi, külmik ning õhupuhasti. Vannituba ja WC on koos, seal on dušinurk ja pesumasin.

Korter on heas seisukorras: vahetatud on aknad (3-kordsed pakettaknad) ja radiaatorid, osaliselt on vahetatud elektrijuhtmestik. Toas, esikus ja köögis on uus põrand. Vannitoas on põrandaküte. Korteril on rõdu, mille võib soovi korral klaasida.

Korterisse jääb soovi korral piltidel olev lahtikäiv diivan.

Korteri kasutuses on keldrikorrusel asuv panipaik.

Parkimine maja ees, samuti võimalik tasuta parkida ümberkaudsetel tänavatel ja Mustamäe Elamuste Keskuse parklas.

Mõistlikud kommunaalkulud, ka talvekuudel on arved jäänud alla 100 euro.

Ümbruskonnas on väga hästi arenenud infrastruktuur. Läheduses koolid, lasteaed, mänguväljak, poed, perearstikeskus ja söögikohad. Sportimiseks ja jalutamiseks on ideaalsed võimalused: lähikonnas Mustamäe Elamuste Keskus, Männi park ning TTÜ spordihoone.

Hea ühistranspordiühedus linna erinevate piirkondadega, bussi- ja trollipeatused u 300 m kaugusel. Autosõit kesklinna u 15 minutit.

Ideaalne kodu koos mõnusa elukeskkonnaga või väga hea asukohaga investeerimiskorter.

Pakutava korteriga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust!
——————————————————————————————————————-
PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler