-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 87a
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Pikaajalist üürnikku ootab garaažiboks Mustamäel, Vilde teel. Boksi suurus on 18 m², olemas on elekter. Garaaž on kuiv, värskendatud, ilma kanalita. Asukoht on väga hea, tagatud on ööpäevaringne juurdepääs.
Garaaži pikkus on 6370 mm, laius 2880 mm, kõrgus ukseavas 1830 mm ja garaaži tagaosas 2500 mm.
Lepingu sõlmimisel tasuda maakleritasu ühe kuu üüri suuruses + käibemaks ning ettemaksuna ühe aasta üür. Muid kulusid ei lisandu, v.a. elektri eest, kui see ületab tavapärast tarbimist (10 kWh aastas). Kui tunned, et sinu auto võiks olla hästi hoitud nii suvel kui talvel, võta ühendust.
Ja kui see asukoht ei ole päris see, mida vajad, siis vaata minu teisi garaažide üüripakkumisi.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler