-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Virbi tn 8 // 10
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 18539

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, lift, köögimööbel, uus elektrijuhtmestik, internet, kaabel tv, dušš, pesumasin, sundventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa 1-toaline korter avara planeeringuga CENTRAL RESIDENCE Virbi 8 majas.

Korteril äripinna staatus aga võimalik kasutada nii elamiseks/välja üürimiseks, kodukontoriks kui ka erinevate teenuste osutamiseks (juuksuri-, ilusalongu, osteopaadi/massaaži jne).

– Vastupidav fassaad
– Helikindlad seinad ja 3-kordse klaaspaketiga aknad
– Hästi soojustatud maja
– Igal korteril oma ventilatsiooniseade
– Mugav ja reguleeritav vesipõrandaküte

Lisatasu eest on võimalik soetada parkimiskoht maa aluses garaažis.

CENTRAL RESIDENCE paikneb Lasnamäe kõige kiiremini areneva piirkonna südames.

Käe-jala juures on Tondiraba jäähall ja Tähesaju City kaubanduskompleks, kus asuvad kaubanduskeskused : Bauhaus, Home4You, Hortes, Magaziin, Motonet, Prisma ja Selver, maja kõrval – MyFitness spordiklub.

Tallinna üks tähtsamaid tuiksooni möödub otse hoone kõrvalt, võimaldades kiiresti ja mugavalt jõuda nii kesklinna kui linnast välja.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 18539