-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Ümera tn 44
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Pakettaknad, panipaik, köögimööbel, rõdu, rullmaterjal, dušš, pesumasin, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa heas seisukorras 1-toaline korter. Korteril on rõdu, köök, esik, suur tuba, wc/dušhiruum ja garderoob. Korteri aknad on vaatega maja ette (ida suunal).
Sisse jäävad korteris asuvad kapid ja köögimööbel.

Korteri kommunaalkulud olid suvel ca 55 eurot ja talvel ca 150 eurot.

Kortermaja otsaseinad on soojustatud, küttesüsteem ja torustik vahetatud.

Piirkonnas on kõik eluks vajalik käe-jala juures: Ümera kaubanduskeskus, Grossi kauplus, Ümera lasteaed, ühistranspordipeatused Seli, Ümera ja Rauna, Lasnamäe Põhikool ning Seli mets.
Maja hoovis asub spordi- ja lastemänguväljak.
—————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler