-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sinimäe tn 7
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Wc ja vannituba eraldi, vann.

Kirjeldus

2-toaline hubane ja ilusa vaatega korter asub Lasnamäe 17-korruselise maja kuuendal korrusel kortermajade sisekvartalis, eemal suuremast liiklusmürast.

Hoone fassaad on osaliselt soojustatud, vahetatud on vee- ja kanalisatsioonitorustik. Majas on kaks lifti, millest üks suurem kaubalift.

Korter on väga hea planeeringuga: valgusküllane elutuba ja magamistuba on eraldi, köök on suur ja nelinurkne ning seal on kaasaegne mööbel koos külmiku, pliidi ja ahjuga. Esikus suur sisseehitatud kapp. Eraldi on ka vannituba ja WC. Lisaks on korteris lodža ja rõdu.

Korter on keskmises seisukorras: vahetatud on aknad (2-kordsed pakettaknad) ja kogu elektrijuhtmestik. Välisuks metallist, siseuksed puidust. Tubades on kilpparkett, ülejäänud ruumide põrandad on plaaditud.

Parkimine maja ees ainult oma maja elanikele, kuid lähipiirkonnas on lisaks võimalik tasuta parkida ümberkaudsetel tänavatel.

Majas on aktiivne korteriühistu. Kommunaalkulud mõistlikud, pangalaenu ei ole, remondifondi raha kogutakse.

Ümbruskonnas hästi arenenud infrastruktuur. Läheduses lasteaed, kool, poed ja söögikohad. Sportimiseks ja jalutamiseks on ideaalsed võimalused: olemas kergliiklusteed, parkmets algab maja kõrvalt, lähikonnas Pirita jõgi.

Hea ühistranspordiühedus linna erinevate piirkondadega. Bussipeatused u 400 m kaugusel. Autosõit kesklinna u 15 minutit.

Ideaalne kodu koos mõnusa elukeskkonnaga aktiivsele perele.

Pakutava korteriga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust!
———————————————————————————————————
PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler