-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, M. Härma tn 5
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224

Lisainfo

Rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, dušš, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Kesklinnale lähedal, Laagna asumis paiknevas elamus, kõrgeimal korrusel, müüa remonti vajav, valgusküllane ja soe 3-toaline korter.

ASUKOHT
Logistiliselt hea asukoht liiklemiseks Kesklinna või Lasnamäe erinevate piirkondade suunal. Lähedal ühistranspordipeatused, Kotka kauplus, Lindakivi kultuurikeskus, mitmed lasteaiad ja koolid jpm.

ELAMU
Maja otsaseinad ja katus on soojustatud, paigaldatud uus katusekate ja uued trepikodade uksed ning vahetatud veepüstikud. Mitmes trepikojas on liftid rekonstrueeritud. Trepikotta on paigaldatud reguleeritavad rööpad hõlbustamaks ratastooliga liiklemist välisuksest liftini.
Laenukohustus ühistul puudub.
Energiamärgis D (väljastatud 22.03.2012).

KORTER
Algupärase planeeringuga korter paikneb maja keskel ja on läbi maja asetusega. Aknad on vahetatud (plastikpakett, v.a. rõduga magamistoas). Elutoast, köögist ja magamistoast avaneb avar vaade üle Laagna kanali kiriku poole. Rõduga magamistuba on hoovi suunas. Remondiks ettevalmistatud korter on valgusküllane ja soe.
Kommunaalarved: veebruar 2024 184,57 eurot, aprill 2024 141,31 eurot (lisandub vee tarbimis- ja soojenduskulu).
Korter on võimalik ümber ehitada 4-toaliseks.
Parkida saab tasuta maja ümbruses vabade kohtade olemasolul või lähedal asuvas tasulises parklas.

Korter on vaba!
Olete oodatud tutvuma!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224