-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 4
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Mööbel, elekter, panipaik, lift, toad eraldi, köögimööbel, rõdu, internet, kaabel tv, rullmaterjal, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügile on tulnud 1-toaline korter K. Kärberi tänaval Lasnamäel, 9-kordse maja 1.korrusel.

MAJA
1984. aastal ehitatud 9-kordne paneelmaja on renoveeritud 2014. aastal ja kannab energiamärgist C. Majas tegutseb aktiivne korteriühistu, trepikojad on renoveeritud, paigaldatud on turvauksed, fonolukud ja videovalve. Parkimine maja ees korteriühistu lubadega, maja kõrval parklas või hoovis.

KORTER
1-toaline korter, suurusega 32,8 m² asub maja 1. korrusel. Korter vajab renoveerimist, kuid on puhas ja koheselt kasutuskõlblik. Elutuba ja köök on eraldi, WC ja vannituba on koos. Vaikse sisehoovi poole avanevad puitaknad on vanad ja vajavad vahetamist. Elutoast pääseb rõdule, millele lisavad privaatsust kasvavad puud.
Soovi korral jääb korterisse kogu piltidel näha olev mööbel ja tehnika. Kokkuleppel on võimalik korter tühjaks teha. Korter on vaba ja võtmed saab kätte kohe pärast tehingu sõlmimist notaribüroos.
Korteril on madalad kommunaalkulud, suvel ca 30€ ja talvel kuni 90€.
Olemas on panipaik, see asub korteri välisukse juures esikus.

INFRA JA TRANSPORT
K. Kärberi tänav asub Lasnamäel Mustakivi asumis, olles paralleeltänav Laagna teega. Läheduses on koolid ja lasteaiad, kõikide suuremate kettide toidukauplused, bensiinijaamad, Mustakivi Kaubanduskeskus ja Lasnamäe Centrum. Kärberi tänaval on piiratud sõidukiirus ning seal sõidab hulk liinibusse. Lähim bussipeatus on otse maja ees. Laagna tee kaudu on kiire ühendus kesklinnaga või Peterburi tee ja Tallinna ringtee kaudu ükskõik millise Eesti osaga.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler