-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Vindi tn 7
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, pakettaknad, toad eraldi, sileplekk, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Kristiine Keskuse lähedal, piirkonnasiseselt paiknevas telliskivimajas müüa läbi maja asetsev 2-toaline kapitaalset remonti vajav korter.

ASUKOHT
Hinnatud vaiksem piirkond. Lähedal ühistranspordipeatused (“Hauka” Nõmme teel, buss 67, ja “Kotka”, buss 23 Kotka tn-l), rongipeatus “Lilleküla”. Ümbruskonnas lasteaiad, Tallinna Kristiine Gümnaasium, toidupood Maxima ja Selver ABC, Kotka Tervisemaja, Rosenthali perearstikeskus, A. Le Coq arena ja jalgpalliväljak. Kristiine Keskus väikse jalutuskäigu kaugusel.

KORTERELAMU
Telliskivihoonel on katusekate ja veepüstikud vahetatud ning trepikojad renoveeritud. Maja tagumise külje korterite eenduvad osad on soojustatud ja paigaldatud uus fassaadikate.

KORTER
Algupärase planeeringuga remonti vajav korter asub maja keskel viiendal korrusel ja paikneb läbi maja. Elutuba ja magamistuba ja köök asetsevad eraldi. Köögis on gaasipliit ning vannitoas sooja vee tootmiseks gaasiboiler.
Korteri aknad on vahetatud (plastikpakett) ja neist avaneb ilus, avar vaade, mõlemale poole hoonet. Elutuba on hommiku- ja magamistuba ning köök õhtupäikese suunas. Elutoa suurem aken muudab toa veelgi avaramaks ja valgusküllasemaks. Lai aknalaud annab võimaluse taimede kasvatamiseks ja on lisapinnana abiks kodu kujundamisel.

ÜHISTU. PARKIMINE
Toimekas ühistu. Korteriühistul laenukohustus puudub.
Parkimine vabade kohtade olemasolul maja ees ühistu parkimiskaardi alusel (2 kaarti korteri kohta).

Korter on vaba!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224