-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Välja tn 17
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198475, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 91017

Lisainfo

Pakettaknad, planeering läbi mitme korruse, kõrvalhoone, kinnine hoov, köögimööbel, internet, kaabel tv, profiilplekk, boiler, dušš, pesumasin, saun, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa kaasomandi osa kaksikelamuga kinnistust. Omanike vahel on sõlmitud notariaalne kokkulepe kaasomandi (elamu ja kinnistu) kasutamiseks.
Kinnistule pääsevad kaasomanikud eraldi jalg- ja autoväravate kaudu.

Müüdava kinnistu osa suuruseks on 378 m², millel majaosa (70,7 m²), kaks ajutist kuuri (10,1 ja 12,3 m²) ja abihoone (16,5 m²) varjualusega (11,2 m²).

Puitkarkassiga elamu müüdav osa on renoveeritud etapiti. Aastatel 1999/2000 teise korruse osa ehitus, fassaad ja katus ning 2010 esimese korruse uuendamine.
Abihoone/saunamaja on renoveeritud 2013.aastal.

Majaosal kasutusluba olemas.
Majaosa esimesel korrusel (38,3 m²) on esik, elutuba, köök ja duširuum/tualett. Teisel korrusel kolm tuba suurustega 9,1 m², 9,9 m² ja 10,9 m².
Teisele korrusele viib keerdtrepp hiljuti paigaldatud käsipuu ja piirdega. Enamikel fotodel käsipuu puudub.

Kütteks kasutatakse kaminahju ning õhk-õhk soojuspumpa, soe vesi elektriboilerist. Teisel korrusel elektriradiaatorid, tualetis/duširuumis ja esikus elektripõrandaküte.
Köögis integreeritud gaasipliit ja elektriline ahi.

Elekter 3x16A.
Optikakaabel ja Telia ülikiire internet.
Tsentraalne vesi, lokaalne kanalisatsioon kogumiskaevuga.

16,5m² pinnaga abihoones on eesruum, duši- ja leiliruum. Duširuumist pääseb varjualusega terrassile (11,2 m²). Puuküttega keris, duširuumis elektripõrandaküte.
Sauna eesruumis digitaalse erilahendusega termomeeter, mis mõõdab anduriga leiliruumi temperatuuri ning töötab paralleelselt valgustusega.

Kui oled otsinud väikese aianurgaga elamist, siis see pakkumine on just sulle!

Helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198475, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 91017