-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Pardi tn 17
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666

Lisainfo

Planeering läbi mitme korruse, kinnine hoov, maa-alune garaaž, avatud köök, pakettaknad, panipaik, toad eraldi, garaaž, terrass, köögimööbel, internet, kaabel tv, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Anda üürile äsja valminud, madalate ülalpidamiskuludega ja maitsekalt viimistletud ja sisustatud eramu Tallinnas, Kristiine linnaosas, vaiksel kõrvaltänaval. Kristiine linnaosa on logistiliselt hästi ühendatud kõikide teiste Tallinna linnaosadega.
Majas on kokku 5 tuba, millest 4 on magamistoad, mis on soovil ja vajadusel kasutatavad ka kabineti või töötoana. Esimesel korrusel paiknevad: suur elutuba köök ja söögituba, suur magamistuba ja vannituba – dušširuum, eraldi wc. Köök ja söögituba koos elutoaga on sisustatud ning kõik fotodel olev mööbel jääb üürniku kasutusse. Soovi ja vajaduse korral on võimalik kokku leppida ka täiendavate mööblidetailide osas.
Teisel korrusel paiknevad 3 magamistuba, eriti ruumikas ja avar vannituba – wc ja trepihall.
Maja taga asub privaatne hoov koos viljapuudega ning avara terrassiga kuhu pääseb otse elutoast.
Maja all garaažis mahub parkima üksteise taha mitu autot. Garaaži ees on parkimiskohti veel kahele autole.
Maja on varustatud õhk – vesi kütte, soojustagastusega sundventilatsiooni ning vesipõrandaküttega. Küttekontrollerid asuvad igas toas.
Hoone ehitusel on kasutatud kvaliteetseid materjale ning hoonel on energia kulu 129kW/m^2. See on saavutatud: kolmekordsete pakettakendega (u arv 0,8), mis on viidud soojustustasapinda, EPS Silver 200mm välisoojustusega (u-arv 0,16), välisviimistlusel on soojustus kaetud krohviga. Maja keskmiseks u-arvuks kujuneb 0,45, see on majaehitusel turu parim lahendus nii kvaliteedi kui ka vastupidavuse mõttes. Nutikatest lahendustest rääkides on sinu uue kodu internetivõrgu jaoks paigaldatud Wifi-6 võimendid igale korrusele, Soojuspump ja küttekontrollerid on vajadusel eemalt juhitavad. Turvalisuse tagamiseks on maja võimalik jälgida videokaamerate abil.

Maja üürimisel tuleb tasuda: 1 kuu üür ettemaksuna summas 2500.- tagatisraha summas 3000.- ning büroo vahendustasu summas 1500.-

Oma uue koduga tutvumiseks võib aega broneerida nii telefoni kui ka e-kirja teel.

Eluruumide pind 135,2 m²
Kinnistu: 601 m²
Ehitusalune pind 162,4 m²
Hooviala: 438,6 m²

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666